KURBANLIK VE HİSSE SATIŞI

SİZİN İÇİN ÖZEL OLARAK ÜRETİYORUZ

35 yılı aşkın süredir, sağlıklı etin ve güvenilir ticaretin adresi olan ERDAL YAŞAR BESİ ÇİFTLİKLERİ ilk kurulduğu günkü şevk ve heyecanı, geçen yıllardaki tecrübesi ve günümüz teknolojisi ile bir araya getirerek, müşterilerine her zaman daha iyiyi sunma çabasındadır. 35 yıldır bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kurbanlık ve kurban hissesi satışı hassas bir iştir.
Hiç kimse bu kutlu ibadetini yaparken huzurunu kaçıracak, moralini bozacak birşeyin olmasını istemez.
Erdal Yaşar Besi Çiftliği 1982 yılından bugüne bu bilince vakıf olarak hareket eder ve tüm müşterilerine özenle hizmet eder. Yetiştirilen hayvanların sağlık durumları, temin edilen fiyatları ve satış ve teslimat aşamalarındaki hizmeti ile her zaman sektörde öncü kuruluş olmuştur.

Erzurum Yaylalarında yetişen hayvanlar kurbanlık dönemlerinde özenle seçilerek Konya'daki çiftliğe getirilir. Burada veteriner kontrolünde kendi tarlarlarında yetişen mahsuller ile beslenen hayvanlar, Kurban Bayramı'nda son sistem kesimhanesinde kesilerek müşterilerine titizlikle teslim edilir. Gerektiği takdirde evlerine ulaştırılır.

KURBAN HİSSESİ SATIŞI

Eğer küçükbaş kurban kesmek istemiyorsanız ve büyükbaş için sehem konusunda sorun yaşıyorsanız ERDAL YAŞAR BESİ ÇİFTLİĞİ bu konuda da yardımınıza koşuyor. Sizin için farklı kurbanlık hisseleri ile hizmetinizdeyiz.

Hissesini satın aldığınız hayvan kurban bayramına kadar çiftliğimizde beslenir ve hazırlanır.
Kurban Bayramı'nda veya daha önce çiftliğimizi ziyaret ederek hissesini satın aldığınız hayvanı görebilirsiniz.
Kurban Bayramı'da yine orada bulunabilir, bütün süreci gözlemleyebilir, tesislerimizde ikramlarımız eşliğinde ailenizle vakit geçirebilirsiniz.
Kesim işlemi tamamlandıktan sonra hissenize düşen (Hayvanın tamamının 7'de 1'i) sakadatları da dahil olmak üzere ayrı ayrı parçalanır.
Kıymalık et, kuşbaşılık et, bonfile ve antrikot ayrı ayrı hazırlanarak kutu içerisinde size teslim edilir.
Hayvandan kalan kemikler de yemeklik şekilde parçalanarak teslim edilir.

KURBANLIK HİSSE FİYATLARI

2017 Yılı Kurban Bayramı Kurbanlık Hisse Fiyatları
Seçenek 1 : Ortalama 20 kg et Fiyat : 1200 TL
Seçenek 2 : Ortalama 25 kg et Fiyat : 1400 TL

yukarıda belirtilen fiyatlara kesim söküm parçalama ve paketleme hizmetleri dahildir.